Březen 2009

Proti strachu z mrtvých

27. března 2009 v 18:24 | AdélQa |  Magická ochrana
Mech z hřbitova spal a popel přimíchej do vody ze studny, aby vznikla tekutina podobná ingoustu. Potom jdi a napiš jím (použij husí brko, které jsi našel na zemi v pátek ráno) na papír:
Byl jsi tam - a zůstaň tam !!!
Jsi tam - zůstaň tam !!!
Budeš tam - zůstaň tam !!!
Zůstaň tam - v dobrém vzpomínám!
Když ingoust uschne, papírek sroluj a nos ho na krku, dostaneš-li strach z mrtvých. Pomůže ti to také odehnat bloudící duše a noční přízraky. Dříve než si ho pověsíš na krk, třikrát vyslov: "Zdrávas."

Proti noční můře

27. března 2009 v 18:23 | AdélQa |  Magická ochrana
Před spaním si pod polštář polož slunečnicová semena a jablečná jádra. Jejich počet musí být lichý.
Další možností je na konopném provaze udělat čtyři uzly a omotat si ho kolem zápěstí.

Zlomení kouzla

27. března 2009 v 18:19 | AdélQa |  Magická ochrana
Potřeby: 1 bílá svíce, 1 černá svíce, koupě jakékoliv květiny
Postup: Nejlépe o úplňku zapalte černou a bílou svíci , dejte před sebe květinu a začněte formulovat váš problém, kdy se vám i druhé osobě omluvíte.
"V této noci, v této chvíli, volám vás mocné síly. V čase je vše pohltil a já nyní vše s láskou odklízím a vím, že tento čin nikomu neublížil. Teď je pravda naposledy vyslovena (vyslovte kouzlo, nebo jeho přibližné znění nebo slova, které jste vyslovili při prokletí.). A tato věc pro všechny dořešena, propouštím nyní vzpomínky staré a zlé. Jsme od nynější chvíle zase přátelé. Zlo a zloba a nenávist se dnes po setmění, v květinu nevinnou změní. Osvobozuji sebe (vaše jméno), osvobozuji tebe (jméno osoby pokud ho znáte) (opakujte 3x)"
Potom nechte květinu uschnout a zakopejte ji do země, kde ji nikdo nenajde.

Ochranná moc stromu

27. března 2009 v 18:18 | AdélQa |  Magická ochrana
Dejte jméno stromu, který vás silně přitahuje. Uzavřete s ním přátelství tím, že mu přinesete dárky např.vodu, květy atd.....
3x ho obejděte proti směru hodinnových ručiček, oslovte ho jeho jménem. A pak řekněte:
"Jsi mým bratrem, jsi mou sestrou, drž prosím všechno zlé daleko ode mně a nos mi zdraví. Děkuji ti, žehnám ti a prosím tě také o požehnání."
Pak strom obejměte."

Diplomy za hlásnutí

27. března 2009 v 18:06 | AdélQa |  For You


Řetězák od SB

26. března 2009 v 17:35 | AdélQa |  For Me
Tenhle řetězák je od SB Misuny
Blog: TADY1.Máš hlad?/mám mno.......ale žádný jídlo :oD
2.Je ti míň než 17?/ jj
3.Co budeš dnes dělat?/ spát :oD
4.Máš sourozence?/jj ségrušu
5.Máš kamarádku nebo známou jménem Marika?/nn
6.Máš kluka?/nn
7.Tvůj nej filmeček?/těch je
8.Jaké máš zvíře?/psa, morče a andulku
9.Tvůj nej herečka./ těch taky je
10.Tvoje přezdívka/AdélQa
11.Tvoje jméno/ Adéla
12.Tvoje nej jméno holky a kluka/holka: Viktorie - kluk: Richard

Dej mi prosím hlas za diplom

22. března 2009 v 17:54 | AdélQa |  For Me
Takže sem zázrakem postoupila do 4. kola SONC chtěla bych vás poprsosit o hlas TADY sem tam jako AdélQa-Pink pak napiš do komentáře kolikátej to byl a já ti udělám diplom

Diplom za hlásek

17. března 2009 v 15:39 | AdélQa |  For Me
Tak sem postoupila do 3.kola SONC moc vás prosím dejte mi TADY hlas jsem tam jako AdélQa-Pink pak vám udělám diplomy až vypadnu nebojte nezapomenu

Prosím o hlásek....bude diplom

13. března 2009 v 17:51 | AdélQa |  For Me
Prosim dejte mi hlas TADY jsem tam jako AdélQa-Pink pak napište do komentáře kolikátý to byl a já vám udělám diplom...........diplomy ale budou až vypadnu z SONC

Dej mi hlas......udělam ti diplom

4. března 2009 v 17:49 | AdélQa |  For You
Jsem v 1. kole SONC prosím dejte mi hlasy TADY
jsem tam jako AdélQa-pink
pak mi napište do komentáře kolikátý to byl
a já vám udělám diplom

Zavazující kouzlo

2. března 2009 v 20:13 | AdélQa |  Magická ochrana

Toto kouzlo se používá chceme-li někomu zabránit, aby vyzradil tajemství.

Potřeby: figurka buď z látky, hlíny nebo vosku, fotografie člověka jehož představuje, jehla, červená hedvábná nit, bílé plátno

Postup: Můžete použít buď hliněnou, látkovou nebo voskovou figurku. Při rituálu je pojmenovaná podle osoby, kterou představuje. Místo obličeje je možné vystřihnout fotografii. Když je figurka hotová (musí se co nejvíce podobat člověku, kterého má představovat), potom s vhodným slovním doprovodem vezmete jehlu s 53 cm dlouhou nití z červeného hedvábí , zašijete loutce pusu. Šití ukončíte ovázáním zbytkem nitě kolem celé loutky. Soustředíte se na fakt, že osoba nesmí mluvit na zákázané téma - každé tajemství je takto zabezpečeno. Po skončení rituálu je loutka zabalena do kusu bílého plátna či hedvábí a uložena na bezpečné místo. Dokud je nit na svém místě je osoba vázána mlčením!

Stín

1. března 2009 v 13:22 | AdélQa |  Magická ochrana

východoevropské kouzlo mařící intriky kolegy v práci

Potřeby: list papíru, připínáček nebo kousek lepicí pásky, pramenitá voda v uzavíratelné nádobě

Občas se stává, že se k nám někdo z kolegů na pracovišti chová nekorektně - buď závidí, nebo je to prostě problémový člověk . Někdy je těžké najít způsob jak zareagovat a nezpůsobit přitom další potíže. Tohle kouzlo vám pomůže. ale buďte opatrní, je potřeba provádět ho bez nenávisti ze své strany, abyste situaci zneutralizovali a vymýtili negativní emoce.
Postup: kouzlo provádějte v den, kdy Měsíc ubývá. Jméno dotyčné osoby napište na kus papíru a ten vezměte s sebou do práce spolu s ostatními uvedenými potřebami. Papír otočte jménem dolů a položte na pracovní stůl tak, aby na něj při vhodné příležitosti dopadl stín oné osoby. Asi to nepůjde hned. V okamžiku, kdy bude přes papír ležet stín, musíte ho špendlíkem připíchnout na papír. Papír i špendlík ( nebo lepicí pásku ) potom vložte do nádoby s pramenitou vodou. Ujistěte se, že nádoba je dobře uzavřena a přiložte si ji k čelu. Třikrát nad ní přejeďte pravou rukou a v duchu vyžeňte všechny negativní emoce. Po návratu domů uložte nádobu do ledničky na místo, kde bude ponechána v klidu

Čarodějnická láhev

1. března 2009 v 13:21 | AdélQa |  Magická ochrana

Čarodějnická láhev - I.


Kouzlo na ochrannu vaší osoby.
Potřeby: Malá šroubovací lahev, jehly, rozmarýn, špendlíky, víno - červené
Postup: Vezměte lahev naplníte jí rozmarýnem, jehlami, špendlíky, a při tom říkejte:
Špendlíky, jehly, rozmarýno, víno všechno je v tobě nachystáno. Káži Ti chránit mě, tak mě chraň, to je má vůle, a tak se staň!!!
Zároveň si vizualizujte čerstvý rozmarýn. Když je sklenice plná nalijte do ní červené víno. Potom sklenici zašroubujte a víčko zalijte černým nebo červeným voskem. Sklenici zakopejte. Čarodějná lahev ničí negativitu a zlo: špendlíky a jehly zlo propíchavájí, víno ho topí a rozmarýn zahání co nejdál od vás.