Amulet - Síla slova

21. září 2008 v 16:18 | AdélQa |  Amulety
Vyrobit (aktivovat) kouzelný předmět můžeš buď vysvěcením nebo nápisem - Síla slova. Amulet nebo talisman se dá vyrobit velice jednoduše. Může být z čehokoliv - z papíru, dřeva, skla, stříbra, kamene. Na předmět vyryješ nápis nebo ještě lépe nějaký znak. Tím určíš co má dělat, jak má vlastně působit.
Je důležité si uvědomit rozdíl mezi amuletem a talismanem, každý dělá něco jiného: Amulet = Tě před něčím chrání (kletby, duchové, proti nemoci - jako prevence pro zdraví). Talisman = Ti něco přináší (štěstí, přivolává lásku, zdraví - když už jsi nemocný). Je potřeba si tedy říct co by měl předmět dělat. Nejprve najdi slovo, které bude chrakterizovat amulet nebo talisman. Bude mě chránit -> tak to bude amulet. Slovo, které jsem zvolil je OCHRANA. Tak si ho uděláme :) Bude to obrázek na zeď, ale je možné ho vyrýt i do přívěsku ze stříbra, nebo namalovat na kámen, či vyrýt do dřeva a pověsit si ho na krk.
Jednou jsem poštou posílal balík a namaloval jsem tento znak na něj - došel v pořádku a vůbec nic se věcem uvnitř balíčku nestalo - byl magicky chráněný.

Amulet OCHRANA

Na bílý papír jsem fixem namaloval tento znak (je to slovo ochrana): a pověsil jsem si ho doma na zeď. Použil jsem postup, který uvádí Raymond Buckland ve své knize Velká učebnice čarodějnictví a magie a funguje opravdu spolehlivě.
Slovo ochrana je převedné na čísla (podle numerologie) a namalované pomocí magické tabulky. Zároveň je uveden i numerologický součet toho slova. V magické tabulce jsou určitým způsobem rozmístěná čísla, až převedeš slovo na čísla a sečteš jejich hodnoty, tak vše namaluješ do té tabulky. Slovo chrana jsem tedy převedl takto: O = 6, C = 3, H = 8, R = 9, A = 1, N = 5, A = 1 součet je 6 + 3 + 8 + 9 + 1 + 5 + 1 = 33 a toho součet je 3 + 3 = 6 Začátek slova i konec je označen kolečkem, numerologický součet je zobrazen jako čtverečk. V případě, že bys měl dvě písmena se stejnou hodnotou hned vedle sebe jako např. ve slově koncentrace, tak při malování zjistíš to půjde těžko zobrazit. Spojení EN mají obě hodnotu čísla pět. Zastav malování v poli čtverce čísla 5 a namaluj trojúhleník za E i za písmeno N a spoj je špičkami směrem k sobě a pokračuj v psaní či rytí. Spojením dvou trjúhelníků se právě zobrazuje spojení dvou písmen se stejou hodnotou.
Začal jsem tedy kolečkem u čísla šest (O = 6), pak jsem udělal čáru k číslu tři (C = 3), a ve výsledku jsem skončil kolečkem v místě čísla jedna. Potom jsem namaloval čtverečk. To je ten numerologický součet slova ochrana - číslo šest. Amulet OCHRANA No a amulet OCHRANA je hotový.
Numerologická tabulka:
123456789
ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ
Magická tabulka:
492
357
816
Proč je magická? Čísla jsou uspořádaná tak, že součet vždy dává číslo 9.
492= 15
357= 15
816= 15
= 15= 15= 15= 45
45 . . . 4 + 5 = 9
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama